top of page

KONTROLLER / CASH FLOW MANAGER

FELADATOK
  • Éves tervezés menedzselése, terv-tény elemzések készítése.

  • Likviditás menedzselése:

  • Likviditási terv folyamatos aktualizálása rövid és hosszabb távra, likviditási pozícióvezetés

  • Likviditási beszámolók készítése és elemzése (terv és tényadatok)

  • Riportokhoz adatszolgáltatás

  • Rövid lejáratú, likviditás biztosításához kapcsolódó hitelek kezelésének koordinálása.

  • Pénzügyi, gazdálkodási adatszolgáltatások, riportok, beszámolók, banki adatszolgáltatások elkészítése.

  • Az üzleti területek, folyamatok, tevékenységek pénzügyi (rész) költségvetésének elkészítése, az eredmények visszamérése, elemzése.

  • A projektek pénzügyi folyamatainak felügyelete, projekt-kontrolling, projektek szakmai, pénzügyi követése, projektek költségvetésének nyomon követése, riportolása.

ELVÁRÁSOK
  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség.

  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás.

  • Magasszintű MS Office ismeretek.

ELŐNYT JELENT
  • Könyvvizsgáló- illetve nagy pénzügyi tanácsadó cégnél szerzett munkatapasztalat.

  • Energia szektorban való jártasság.

AMIT KÍNÁLUNK
  • Tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka.

  • Fiatalos csapat, jó munkakörülmények.

  • Dinamikusan növekvő megújuló energetikai szektor megismerésének lehetősége.

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzésekben való részvétel.

CÉGÜNKRŐL

Az Electron Holding Zrt. egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi szinten is terjeszkedő, energia infrastruktúra fejlesztő és beruházó cégcsoport, amely a közép-keleti európai és a balkáni régióban tevékenykedik. Innovatív megoldásokkal és jelentős volumenű beruházásokkal élén járunk a környezetbarát és fenntartható energetikai átmenet elősegítésében. Csatlakozzon hozzánk és részt vehet egy szakértői csapatban, amely élen jár a zöld energia megoldások fejlesztésében és megvalósításában.​

Amennyiben úgy érzi megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje a hr@electronholding.com e-mail címre.

bottom of page