top of page

MŰSZAKI ASSZISZTENS

FELADATOK
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozó partnerekkel.

  • Osztályvezető napi munkájának támogatása.

  • Dokumentációk és adatbázisok kezelése.

  • Üzemeltetési és karbantartási tevékenységeire vonatkozó műszaki adminisztrációs feladatok elvégzése (megrendelők, szerződések, teljesítési igazolások előkészítése).

  • Napelemparkok teljes műszaki dokumentációjának napra készen tartása.

  • Garanciális ügyintézések elvégzése.

  • Megbeszéléseken való részvétel és jegyzőkönyvvezetés.

  • Üzemeltetési kollégák (villanyszerelők, karbantartók) adminisztratív feladatainak támogatása.

ELVÁRÁSOK
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

  • Önálló, igényes és precíz munkavégzés.

  • „B” kategóriás jogosítvány.

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

ELŐNYT JELENT
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

  • Energetikai, illetve releváns területen szerzett munkatapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes, biztos jövedelem.

  • Laptop, mobiltelefon.

  • Fiatal, segítőkész csapat.

CÉGÜNKRŐL

Az Electron Holding Zrt. egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi szinten is terjeszkedő, energia infrastruktúra fejlesztő és beruházó cégcsoport, amely a közép-keleti európai és a balkáni régióban tevékenykedik. Innovatív megoldásokkal és jelentős volumenű beruházásokkal élén járunk a környezetbarát és fenntartható energetikai átmenet elősegítésében. Csatlakozzon hozzánk és részt vehet egy szakértői csapatban, amely élen jár a zöld energia megoldások fejlesztésében és megvalósításában.​

Amennyiben úgy érzi megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje a hr@electronholding.com e-mail címre.

bottom of page