top of page

PORTFÓLIÓ MENEDZSER

FELADATOK
  • A cégcsoporthoz tartozó belföldi és külföldi leányvállalatok, projekt társaságok vagyongazdálkodásával, beruházásaival, fejlesztési projektjeinek kiadásaival, adótervezésével összefüggő portfolió menedzsment.

  • A cégcsoport leányvállalataiban meglévő erőművi vagyonelemek és fejlesztések pénzügyi és számviteli szempontok szerinti nyilvántartása, monitorizálása, elemzése és kontrollingja ill. optimalizálási lehetőségeinek feltárása és döntésre való előkészítése.

  • A cégcsoport, belföldi és külföldi leányvállalatainak tevékenységével összefüggő szerződésállomány optimalizálása, kezelése, naprakész vezetése.

  • Portfólió elemzések, javaslatok és prezentációk készítése.

  • Megújuló- és fosszilis energia ágazati tevékenységekkel összefüggő rendszeres és eseti cégcsoport riportok és jelentések készítése.

ELVÁRÁSOK
  • Befejezett egyetemi - közgazdasági – tanulmányok.

  • Energia ágazati min. 5 éves tapasztalat.

  • Fejlett stratégiai és analitikus gondolkodás.

  • Fejlett üzleti szektor szemlélet.

  • Önálló és precíz munkavégzés.

  • Haladó szintű informatikai ismeretek megléte.

  • Terhelhetőség és megbízhatóság.

  • Jó kommunikációs készség.

  • Magabiztos angol nyelvtudás.

ELŐNYT JELENT
  • Energia szakjogi, számviteli és projekt menedzsment ismeretek.

  • Mérnöki és /vagy jogi tanulmányok.

  • Energia ágazati elismerés, helyezés vagy egyéb verseny eredmény.

  • Energia ágazati adójogszabályok ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK
  • A jelentkező szakmai tapasztalatára és ötleteire fogékony hozzáállás.

  • Versenyképes jövedelem.

  • Változatos és felelősségteljes tevékenység.

  • Fiatalos-újító, barátságos-támogató környezet.

  • Eredmény- és megoldás orientált munkahelyi légkör.

CÉGÜNKRŐL

Az Electron Holding Zrt. egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi szinten is terjeszkedő, energia infrastruktúra fejlesztő és beruházó cégcsoport, amely a közép-keleti európai és a balkáni régióban tevékenykedik. Innovatív megoldásokkal és jelentős volumenű beruházásokkal élén járunk a környezetbarát és fenntartható energetikai átmenet elősegítésében. Csatlakozzon hozzánk és részt vehet egy szakértői csapatban, amely élen jár a zöld energia megoldások fejlesztésében és megvalósításában.​

Amennyiben úgy érzi megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje a hr@electronholding.com e-mail címre.

bottom of page